Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2012

Volleyleague 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18/11/2012
Ηρακλής - Φοίνικας Σύρου 2-3
Μετά από ένα θρίλερ που κράτησε περισσότερο από δύο ώρες, ο Φοίνικας Σύρου έδωσε τέλος στο αρνητικό σερί των τριών ηττών επικρατώντας με 3-2 του Ηρακλή, ο οποίος αν και προηγήθηκε δύο φορές δεν απέφυγε την 5η του ήττα. Τα σετ: 25-22, 17-25, 25-21, 20-25, 13-15 ... περισσότερα

18/11/2012Ολυμπιακός - Νίκη Αιγινίου 3-0
Ο Ολυμπιακός συνέχισε τα μαθήματα προπαίδειας στη Volleyleague ΟΠΑΠ 2012-2013, καθώς επικράτησε με 3-0 της Νίκης Αιγινίου πανηγυρίζοντας την 6η συνεχόμενη νίκη του σε ισάριθμα ματς. ...περισσότερα

18/11/2012ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Κηφισιάς 3-1
Η παράδοση τηρήθηκε κατά το ήμισυ στο Βραχάτι, αφού οι γηπεδούχοι κέρδισαν σε αγώνα πρωταθλήματος τον ΑΟ Κηφισιάς, μόνο που για πρώτη φορά (με γηπεδούχο τον ΓΑΣ) δεν χρειάστηκαν τα πέντε σετ για να μάθουμε τον νικητή. Τα σετ: 25-13, 23-25, 27-25, 26-24 ...περισσότερα